המלצות

"קניתי דירה במסגרת תמ"א 38 כשהקבלן הינו זוהר הלפרין - חברת הקר. ברצוני לציין את שיתוף הפעולה המושלם עם זוהר, זמינות, אמינות נאמנות ושירותיות. כמו כן סטנדרט העבודה גבוה בשילוב של צוות מיומן שעובד לצידו"
יזם נדלן רעננה
אביבית שיימן
תמ"א 38, ההגנה 87, רעננה
״לא בכל יום מוצאים קבלן שהבית שלך חשוב לו כמעט כמו שהוא חשוב לך. האמינות, המקצוענות והירידה לפרטים הקטנים הפכו את כל התהליך לזורם ונעים. והתוצאה מדברת בעד עצמה.״
תמ"א 38 רמת השרון
שחר שלום
תמ"א 38, ביאליק 55, רמת השרון
"זוהר הוא איש מקצוע ותיק ואמין. הצליח בדרכו הייחודית לשמור על כך שכל הדיירים יהיו מרוצים! דלתו תמיד היתה פתוחה וידענו שיש לנו על מי לסמוך. זה הקבלן שתרצו לצידכם בפרויקט"
תמ"א 38 רעננה
עדי בר
תמ"א 38, אנילביץ' 33, רעננה
"יש חברות קבלניות ויש חברת הקר, שהיא בקטגוריה שונה לגמרי. אנחנו מצויים בסיומו של פרויקט תמ"א 38, והתוצאה היא לא פחות ממרהיבה. במהלך התקופה חווינו מקצועיות, הקפדה על פרטים, אכפתיות, ניסיון להקפיד ככל האפשר על לוחות זמנים, והכי חשוב – אנושיות, כי להיות 'בני אדם' זה בהחלט לא מובן מאליו בתהליך מורכב שכזה. מרבית הדיירים נשארו בביתם במהלך העבודה, והניסיון למזער אי נוחות ולהקל ככל הניתן היה ראוי לציון. החברה מעסיקה צוות קבוע של עובדים, אנשי מקצוע מן השורה הראשונה, אכפתיים ונעימים, שלא מוכנים להוציא מתחת ידם משהו שהוא פחות ממושלם, עובדה המוכיחה את עצמה במבחן התוצאה. נעים להיווכח שיש גם חברות כאלה !"
יזם נדל"ן רמת השרון
אסתר שלו
תמ"א 38, ביאליק 55, רמת השרון
"את הדירה שרכשנו ראינו כבר שנה לפני, ואחרי שנפגשנו עם זהר ועשינו סיור בפרויקטים שלו, ידענו מיד שזאת הדירה אליה אנו שואפים. לצערי מסיבות כלכליות אלו ואחרות לא יכולנו לרכוש את הדירה באותו הזמן והמשכנו לחפש. לאחר שנה, שהתנאים בשלו (וגם אנחנו) שבנו לדירה, נפגשנו שוב עם זהר ובאותו הרגע לחצנו את ידו. ועכשיו התחיל המסע, שממנו חששנו, שמענו סיפורים מאז ומעולם על קבלנים ויזמים שמרגע חתימת החוזה רק מחפשים כיצד להרוויח כספים מן הקונים (אני כמעצבת פנים אכן מכירה זאת). אולם לאורך כל הדרך החל מרגע חתימת החוזה רק הופתענו לטובה. זה התחיל מהתשבוחות של העו"ד שלנו, על כך שזהר אדם מקסים, וטוב אך החשוב מכל - אמין. וזה המשיך בכל ספק שפנינו אליו מטעמו של זהר שרק שיבח והחמיא. מצאנו את עצמנו בתהליך כיפי של עיצוב דירה, שמסביבנו רק אנשים טובים שרוצים לעזור. זהר וכל אנשי הצוות שלו, תמיד מחייכים ועושים הכל עם המון אכפתיות ורצון לתת. ידוע כי חברה נמדדת לא רק בעומד בראשה אלא גם באלו העובדים לצידו, וגם כאן זהר הצליח בענק, ודאג לקבץ סביבו אנשי מקצוע מהטובים בתחום. לפני המעבר ביקשנו מחבר משפחה אדריכל פדנט ודקדקן שיעבור על הדירה, ולמרות ניסיונותיו הוא לא מצא אף לא פגם אחד, ואף אישר בחיוך את רמת הגימורים של הביצוע. לסיכום, זהר הוכיח לנו שאמינות היא בהחלט תכונה שאפשר למצוא אצל קבלנים, ולא רק זה הוא אף שדרג את התכונה במקצועיות, רוחב וטוב לב, שירותיות. והכל נעשה תמיד עם חיוך והומור."
חיזוק מבנים רמת השרון
הדר מזור
תמ"א 38, ביאליק 55, רמת השרון
"אנו נקשרנו עם חברת הקר כשרכשנו דירת פנטאוס חדשה בפרויקט תמ"א 38-1 ברעננה. זו לא היתה הרכישה הראשונה של דירה/בית חדש שעשינו, כך שבאנו ממקום מנוסה בכל הקשור לציפיות ממורכבות התהליך וממערכת היחסים מול קבלן ביצוע. החוויה שעברנו היתה חיובית להדהים. רמת מקצוענות גבוהה, איכות עבודה ללא פשרות, ומעל הכל שירותיות ברמה שקשה מאוד למצוא. היה ברור מאוד כבר מההתחלה ששביעות הרצון מהמוצר הסופי, והחוויה החיובית של הלקוח מהתהליך עצמו עומדים בראש סולם העדיפויות של החברה לפני מיקסום הרווחים שלה בפרויקט, והיו לכך אין ספור דוגמאות, החל משינויי תכנון שעשינו לאחר ביצוע שלא צלח יפה, דאגה לפיצוי שכ"ד בשל עיכוב קל בלו"ז של מסירת הנכס, ועזרה בפתרון בעיות גם מספר שנים לאחר תום האחריות. זה חוט השני ששזור בנשמה של חברת הקר, וזו הסיבה שאנו לא מהססים להמליץ עליה, ולעשות עמה עסקים בעתיד אם תקרה ההזדמנות."
חיזוק מבנים רעננה
אורי פלדמן
תמ"א 38, ההגנה 87, רעננה
"זוהר הלפרין, תודה על מקצועיות, אמינות, יחס אישי ומעל הכל יושרה והגינות כערך עליון."
תמא 38 רמת השרון
מבי לביא
תמ"א 38, יבוק 4-6, רמת השרון
"דרכי הצטלבו עם חברת הקר ייזום במסגרת פרויקט שיפוץ דירה ובנית קומה שניה, כחלק מתכנית תמ״א 38 בדירתנו ברמת השרון. העבודה עם היזם זוהר הלפרין התאפיינה באמון, הקפדה על פרטים, שקיפות ואיכות עבודה גבוהה. ערכים אלו נחוו גם בעבודה מול הפועלים ומנהל העבודה שהפגינו שוב ושוב ״ראש גדול״, רצון לסייע ולייצר שביעות רצון. לא פחות חשוב, גם כשבאופן טבעי בפרייקט בניה מסוג זה התעוררו חילוקי דעות, הם מיד נפתרו בהגינות ולשביעות רצון שני הצדדים. אני שמח להמליץ על הקר ייזום בכל פה ואשמח להיעזר בשרותם שוב בעתיד."
יזם נדלן רמת השרון
אריאל פליגלר
תמ"א 38, יבוק 4-6, רמת השרון

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם